Truhlářství a stolařství je v České republice mnoho, málokterá však disponují komplexním zpracováním dřeva, jako firma LINEA spol. s r. o. V této společnosti prochází dřevo mnoha fázemi, přesně jak ze školních osnov. Zde se zpracovává již kulatina a to na kmenové pásové pile.

Malometrážní interiéry začínají být s rostoucí cenu bytů a nájmu velmi aktuální téma. Proto vám přinášíme realizaci, kde jeden interiér funguje jako celý byt a to má pouze 16 m2.

Pryč jsou doby, kdy volit zakázkovou výrobu nábytku pro svůj interiér bylo něco „zvláštního“. Dnes je tento způsob vybavování bytů a domů zcela běžný. S tím ale nastává otázka, jakého dodavatele – výrobce nábytku zvolit a podle čeho vybírat.

Jednou z nejčastějších otázek všech zákazníků, kteří si plánují vybavit svůj interiér je: „Koupit hotový nábytek nebo si jej nechat vyrobit na zakázku?“.

Kuchyňská dvířka

Rozhodli jste se pro zakázkovou výrobu kuchyňské linky a přemýšlíte, jaká zvolit dvířka – nejvíce pohledovou část z celé sestavy? Níže naleznete přehled nejčastějších materiálů, které v naší výrobě LINEA spol. s r. o. používáme.

Velkou předností naší zakázkové výroby LINEA spol. s r. o. je, že můžete volit na svůj budoucí nábytek jakýkoli materiál, který splňuje kvalitativní požadavky.

Výroba nábytku na míru má mnoho předností. Nejde jen o nekonečný výběr materiálů a jejich povrchů (mat, lesk atd.), ale velmi praktické a efektivní využití prostoru. Žádný prvek není atyp, ke kterému by se doplácel příplatek. Vše od nás je vyrobeno po přesném zaměření laserem a úhelníkem, aby každý kus pasoval přímo do interiéru, což má řadu výhod.

Jestliže volíte na nábytek lamino nebo laminát, musíte jej ohranit. To se nejčastěji dělá pomocí ABS hrany, jejíž dekor přesně ladí s deskou (tedy s laminem nebo laminátem). Tento soulad zabezpečují již výrobci hran a deskového materiálu pomocí svého značení.