Jsme rodinná firma, ve které si od založení v roce 1991 zakládáme na řemeslné kvalitě našich výrobků. Veškerý nábytek vyrábíme sami bez subdodavatelů. Neseme odpovědnost za každý realizovaný krok a garantujeme tu nejvyšší kvalitu. Vyrobíme nábytek v rozumném cenovém standardu, ale také luxusní vybavení pro ty nejnáročnější klienty.

 1. Založení společnosti

  1991

  Firma vznikla v roce 1991, z počátku v provizorních prostorách, při omezené výrobní kapacitě. Z důvodů potřeby zkvalitnění výroby a rozšíření sortimentu započala výstavba nového výrobního komplexu, vystavěného na zelené louce. Po dvou letech jsme v únoru 1993 přestěhovali výrobu do nově vzniklých prostor s kvalitním strojním vybavením. Postupně jsme dokupovali další stroje a vybavení. V následujících letech byla postavena další výrobní hala s naší první sušárnou, dýhárna se vším vybavením, kanceláře, sklad materiálů, zámečnická dílna, garáže, ubytovací prostory…

 2. Stěhování

  1993

  Po dvou letech jsme v únoru 1993 přestěhovali výrobu do nově vzniklých prostor s kvalitním strojním vybavením. Postupně jsme dokupovali další stroje a vybavení. V následujících letech byla postavena další výrobní hala s naší první sušárnou, dýhárna se vším vybavením, kanceláře, sklad materiálů, zámečnická dílna, garáže, ubytovací prostory…

 3. Projekční studio

  2001

  Široká škála vyráběného sortimentu si vyžádala výstavbu Kuchyňského (Bytového) studia. To bylo dokončeno a zprovozněno v roce 2001. Zde si zákazník v příjemném prostředí za pomoci odborného pracovníka vybere nábytek podle svých představ. Díky výrobě „na míru“ a obrovské rozmanitosti a množství materiálů lze vyrobit přesně to, co si zákazník přeje. Komplexnost námi prováděných služeb ušetří Váš čas a nákup přímo z výrobní firmy uspoří Vaše peníze.Zakázky graficky zpracováváme a před výrobou sami u zákazníka zaměříme.

 4. Kmenová pila

  2007

  Od roku 2007 firma LINEA spol. s.r.o. rozšířila své služby o provoz kmenové pásové pily s prořezem až 1300 mm. V současné době nabízíme prodej stavebního řeziva, truhlářského řeziva i pořez z vlastní kulatiny.

 5. Rozšířená nabídka masivu

  2009

  Od ledna 2009 rozšiřujeme nabídku o prodej kvalitně sušeného řeziva z vlastní sušárny.

 6. Evropská působnost

  2015

  Rozrůstáme se, nabídku rozšiřujeme a náš nábytek můžete nalézt již po celé Evropě.

 7. Modernizace výroby

  2018

  Nákup CNC strojů a rozvoj CNC obrábění s cílem modernizovat výrobu a významně rozšířit naše výrobní možnosti.

Veletrh Kronospan