kuchyně
koupelny
ložnice
obývací pokoje
vestavěné skříně

Vestavěné skříně - Linea Trubín

Vestavěné skříně

Vybavovací prvky Vestavné skříně na míru jsou potřebným nábytkem téměř v každé domácnosti. Vyrábíme vestavné skříně jak do běžných prostor, tak do zešikmených podkrovních prostor, nic pro nás není překážkou..

Vnitřní vybavení skříní, jako drátěné koše, ang. zásuvky, tyče, držáky na kalhoty nebo výsuvy, Vám umožní snadnou manipulaci a pohodlné uložení.

Vestavěné skříně je možno realizovat s mnoha způsoby otevírání, ať už je to nejběžnější způsob klasická otvíravá křídla, či posuvná křídla nebo např. skládací křídla či in line (posuvné dveře v zákrytu). Vždy je třeba zvolit takové řešení otvírání, které bude co nejvíce vyhovovat Vám a bude co nejlépe zapadat do celkového vzhledu interiéru.

Fotogalerie Skříně vyrábíme z nepřeberného množství materiálů v různých cenových relacích, od nejběžnějších materiálů : lamina, které je k dodání v obrovském druhu dekorů, po dýhované materiály z běžných či exotických dřevin (160 druhů dýh), či stříkané plochy v matu či lesku, kde je možno vybírat jakoukoliv barvu RAL.
Dveře mohou být kombinací těchto materiálů, doplněné o skleněné plochy či zrcadla, nebo použití umakartu s kovovým vzhledem. Vše může být orámováno Alu profily.


Na ukázku některé z možných způsobů otvírání
Otvíravé

Klasické uspořádání dveří, s možností kombinace se šuplíky apod. Výhodou je po otevření všech křídel přístup do celého prostoru najednou. Pokud je prostor před skříní dostatečně velký, je tento způsob otevírání nejlepším řešením.


Posuvné

Velmi lehký chod dveří, minimalizují nároky na prostor před skříní.


Skládací

Využitelné především do malých prostorů, menší nárok na prostor před skříní. Po složení dveří ke straně umožňují přístup do celého prostoru skříně najednou.


In Line

Je systém kování pro posuvné dveře v jedné rovině s modulární konstrukcí. In Line přináší do obývacího pokoje či ložnice nádech exkulzivity. Pozici křídel je možno libovolně zaměňovat.

LINEA spol. s r. o.
Trubín 82, 267 01 Králův Dvůr
e-mail: info@linea-nabytek.cz, studio@linea-nabytek.cz
tel: 311 636 461, fax: 311 636 596, 311 637 588(kuchyňské studio), 721 884 004 (pila)