kuchyně
koupelny
ložnice
obývací pokoje
vestavěné skříně

Komerční interiéry - Linea Trubín

Komerční interiéry

Pod tímto pojmem si lze u nás představit veškerý nábytek vyráběný na míru pro: kancelář, recepci, restauraci, obchod, nemocnici, ordinaci, laboratorní prostory, lékárny, školy, školky, kabinety… . Ať už budete vybavovat jakékoliv prostory, vždy se budeme snažit vycházet především z Vašich potřeb, daného prostoru a zvoleného stylu vybavovaného místa.


Samotnou výrobu vždy předchází návštěva našeho nábytkového studia přímo v sídle firmy, návrh nábytku, výběr materiálů a vybavovacích předmětů, cenová kalkulace a zaměření (u vestavného nábytku).


Naším cílem je vytvořit výrobek, který bude určený přímo pro Vás, a to jak ve stylu provedení, výběru materiálů, tak i cenové relaci.

Špičková kvalita zpracování se u našich výrobků stala standardem, především je to díky dlouholetým zkušenostem a stálému kolektivu zaměstnanců, samozřejmostí je také držet krok s vývojem nábytkového kování a sledování posledních trendů.


Pro vytvoření lepší představy o nepřeberném množství materiálů a vybavovacích komponentů je ideálním řešením navštívení našeho nábytkového studia v sídle firmy, kde Vám se vším rádi poradíme a vše předvedeme.

LINEA spol. s r. o.
Trubín 82, 267 01 Králův Dvůr
e-mail: info@linea-nabytek.cz, studio@linea-nabytek.cz
tel: 311 636 461, fax: 311 636 596, 311 637 588(kuchyňské studio), 721 884 004 (pila)