kuchyně
koupelny
ložnice
obývací pokoje
vestavěné skříně

Bytové interiéry - Linea Trubín

Bytové interiéry

Pod tímto pojmem si lze u nás představit veškerý nábytek vyráběný na míru pro Váš byt či rodinný dům. Ať už budete vybavovat ložnici, obývací pokoj, koupelnu, jídelnu, dětský či studentský pokoj anebo jen drobnost např. skříňku do prádelny, která bude vytvořena přesně podle Vašich představ a potřeb, či vinotéku z masivu, která bude chloubou Vaší sbírky vína..


Samotnou výrobu vždy předchází návštěva našeho nábytkového studia přímo v sídle firmy, návrh nábytku, výběr materiálů a vybavovacích předmětů, cenová kalkulace a zaměření (u vestavného nábytku).


Naším cílem je vytvořit výrobek, který bude určený přímo pro Vás, a to jak ve stylu provedení, výběru materiálů, tak i cenové relaci.

Špičková kvalita zpracování se u našich výrobků stala standardem, především je to díky dlouholetým zkušenostem a stálému kolektivu zaměstnanců, samozřejmostí je také držet krok s vývojem nábytkového kování a sledování posledních trendů.


Pro vytvoření lepší představy o nepřeberném množství materiálů a vybavovacích komponentů je ideálním řešením navštívení našeho nábytkového studia v sídle firmy, kde Vám rádi poradíme a vše předvedeme.

LINEA spol. s r. o.
Trubín 82, 267 01 Králův Dvůr
e-mail: info@linea-nabytek.cz, studio@linea-nabytek.cz
tel: 311 636 461, fax: 311 636 596, 311 637 588(kuchyňské studio), 721 884 004 (pila)